FURNITURE / Tables / Table 7118109
nr 711 8109
TABLE
Orientalisk stil, length: 60, width: 53, height: 60, wear, damages.
Orientalisk stil, längd: 60, djup: 53, höjd: 60
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday August 29 2011
at 17:36:36
25/8 23:23:20
150 kr
29/8 17:25:46